&

خبرگزاري فارس - سخنان منتشر نشده شهيد فخري‌زاده | آمريکا قابل سازش نيست/ مي‌خواهيد برويد با چنين موجودي مذاکره کنيد؟

• خبرگزاري فارس - سخنان منتشر نشده شهيد فخري‌زاده | آمريکا قابل سازش نيست/ مي‌خواهيد برويد با چنين موجودي مذاکره کنيد؟

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، در برنامه پرونده ويژه که شامگاه امروز سه‌شنبه از شبکه سوم سيما پخش شد، بخشي از سخنان منتشر نشده دانشمند شهيد محسن فخري‌زاده پخش شد.

شهيد فخري‌زاده در اين سخنان مي‌گويد: نکته اين است که اين موضوع را قرمز و آبي نکنيد؛ اصلاح طلب است يا اصولگرا است دشمن و دوست من است؛ اينها بد است. اگر مبارزه با استکبار داشتي يار من هستي، دفاع از مظلوم کردي يار من هستي، دوري از هوا و هوس کردي يار من هستي؛ اينها معيارهاي اصلي است در ديد امثال حضرت آقا حاج قاسم و عزيزان ديگر است.

شهيد فخري‌زاده در ادامه عنوان مي‌کند: اين نبوده است که چه کسي اصلاح‌طلب است اگر مخالفتي با کسي مي‌کنند نه از موضع اصولگرايي عليه اصلاح طلبي و نه از موضع اصلاح طلبي عليه اصولگرايي.

وي خاطرنشان مي‌کند: آمريکا قابل سازش نيست تا مادامي که اين آمريکا همين آمريکاست و تا مادامي که ما بنا داريم پيرو امام باشيم.

دانشمند شهيد هسته‌اي در اين سخنان منتشر نشده اظهار مي‌دارد: سازش با اين (آمريکا) معنا ندارد و اين نوع شهادت نشان داد که نمي توان به حرف، قول و رفتارش تکيه و اعتماد کرد.

وي ادامه مي‌دهد: آمريکا زده کشته داده و بعد پيغام مي فرستد که مي‌خواهيم تنش زدايي کنيم؛ ببينيد با چه موجودي سر کار داريم، بعد مي خواهيد با چنين موجودي برويد و مذاکره کنيد؟ مذاکره کنيد که چه بشود؟ يعني مي‌خواهد (وضع) از اين بدتر شود دارو و دلار که نداريم نفتمان را هم که نمي‌توانيم بفروشيم.

شهيد فخري‌زاده در ادامه اين سخنان خود مي‌گويد: حالا مذاکره کنيم که چه بشود؟ FATF را امضا کنيم که چه بشود؟ CFT را امضا کنيم که چه بشود؟

رئيس شهيد سازمان پژوهش و نوآوري وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در پايان تصريح مي دارد: [بحث اين نيست] عزيزم که آن طرف اصولگرا، اصلاح‌طلب و کارگزاراني با شما مخالفت يا موافقت کند. بحث اين است که اين گرگ، گرگ است تا مادامي که گرگ، گرگ بودنش را زمين نگذاشته و بر اساس احترام متقابل نخواهد مذاکره کند نبايد پاي ميز مذاکره رفت.

انتهاي پيام/

8 درس زندگي براي موفقيت بيشتر که بايد قبل از 40 سالگي بياموزيم

آگهي حمله تند باشگاه استقلال به سعيد آذري: شما نميتواني درس اخل

دانلود مقاله تعداد بيماران قطعي کرونا در ايران از مرز يک ميليون

دانلود مقاله سخنان منتشر نشده شهيد فخريزاده | آمريکا قابل سازش

دانلود مقاله فريدون عباسي تهديد به افشاگري کرد/ در دولت يازدهم

دانلود مقاله 2 منطقه اهواز همچنان گرفتار آبگرفتگي/ تخليه آب از

دانلود مقاله خوزستان؛ رگبار و مه و کاهش دما

شهيد ,سخنان ,آمريکا ,مذاکره ,فخري‌زاده ,سازش ,سخنان منتشر ,شهيد فخري‌زاده ,که چه ,منتشر نشده ,آمريکا قابل ,موجودي مذاکره کنيد؟ ,چنين موجودي مذاکره ,نيست مي‌خواهيد برويد ,فارس سخنان منتشر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بلاگی برای فایل فولدر کلود دانلود layamout دانلود سرا کنترل پروژه-مدیریت پروژه یا وتر الموتور اخبار خاش دانلود کتاب pdf سندباد خلاصه کتاب آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس هادی مراد پیری